NAJDI SVŮJ POTENCIÁL A UDĚLEJ ŽIVOTNÍ ZMĚNU

Nový program pro individuální práci s klienty, popřípadě pro skupiny 3-4 osob. 

Tento záměr vznikl v souvislosti s tím, že mi v poslední době přichází stále více klientů, kteří mají pocit, že se v životě ztratili, zacyklili nebo se cítí  nespokojení. Ačkoliv mají práci, která jim přináší peníze, nejsou spokojení, přežívají ve vztahu, který nějak funguje, ale něco tomu chybí, bydlí v místě kde se necítí šťastni, ale neví jak to změnit atd. 

Necítí se vnitřně naplněni i když podle okolí je vlastně všechno v pořádku, něco jim schází a nedává jim to klid. 

V současné době je to pro mnohé z nás velká výzva. Jsme vedeni k tomu, abychom objevili a realizovali svoje potenciály a to i za cenu opravdu velkých životních změn. Už není nač čekat! 

Proto jsem se rozhodla nabídnout vám, kteří hledáte a potřebujete pomoc, tento program a také podporu. Ráda budu vaším průvodcem na této cestě. 

Celý program sestává ze 7 konzultací, vždy jednou za 3 týdny.  Odblokujeme systémy přesvědčení, zranění a zákazy z vašeho dětství a dospělosti, které vám brání uvědomit si kudy se chcete v životě vydat a odpojují vás od vaší vnitřní moudrosti. 

Během tohoto procesu si jasně uvědomíte, po čem toužíte, jaké máte udělat změny a co je nejdůležitější, najdete sílu tyto změny opravdu zrealizovat ve svém životě. 

Při této práci využijeme, kromě kineziologických odblokování, také bachovy esence a esence Araretama – Mistři úspěchu / Talent, Vášeň, Směr/, které vždy dostanete k užívání domů. Tyto esence celý proces velmi silně podporují a urychlují. 

Cena jednotlivých konzultací je 2200 Kč, celková cena: 15 400 Kč. V ceně jsou započítány lahvičky s esencemi, které dostanete k užívání domů. 

Platba v hotovosti vždy po konzultaci. 

Více k esencím najdete zde

Proč, ten správný, partner nepřichází?

KTERÝ SE BUDE KONAT V SOBOTU 24.1.2015 OD 9.30 DO 18.00 HODIN, S HODINOVOU PŘESTÁVKOU NA OBĚD,

V PROSTORÁCH PORADNY, ŠALDOVA 34, PRAHA 8, KARLÍN, METRO B – KŘIŽÍKOVA

PODÍVÁME SE SPOLEČNĚ NA TO , CO VÁM BRÁNÍ V NAVÁZÁNÍ PARTNERSKÉHO VZTAHU. PŘESTOŽE NA SOBĚ DLOUHODOBĚ PRACUJETE.PARTNEŘI , KTEŘÍ SE OBJEVUJÍ NEJSOU TI PRAVÍ PRO VÁS A NEBO NEPŘICHÁZÍ VŮBEC NIKDO.

POMOCÍ KONSTELAČNÍCH TECHNIK, KINEZ. ODBLOKOVÁNÍ A BACHOVÝCH ESENCÍ, NAJDEME A VYLÉČÍME TY VAŠE ČÁSTI, KTERÉ VÁM BLOKUJÍ NAVÁZÁNÍ KVALITNÍHO VZTAHU S PATNEREM, PO KTERÉM TOUŽÍTE.

VYUŽIJEME SÍLU ESENCÍ ARARETEMA – EMBO RUDÁ JEŽ PROBOUZÍ RADOST Z RŮSTU, STIMULUJE TOUHU A POTĚŠENÍ Z OTEVÍRÁNÍ SE DRUHÉMU ČLOVĚKU.

VŠECHNY VÝŠE ZMÍNĚNÉ TECHNIKY POMOHLY MNĚ, PO DLOUHÉM HLEDÁNÍ, NAVÁZAT NOVÝ VZTAH, KTERÝ JE TOTÁLNĚ ODLIŠNÝ OD VŠECH PŘEDCHOZÍCH A TUDÍŽ VĚŘÍM, ŽE MOHU INSPIROVAT VŠECHNY, KTEŘÍ UŽ PŘESTÁVAJÍ VĚŘIT.

NIKDY TO NEVZDÁVEJTE.

POČET ÚČASTNÍKŮ JE OMEZEN NA 6 OSOB, TAKŽE DOPORUČUJI PŘIHLÁSIT SE CO NEJDŘÍVE.

CENA: 1500 KČ, V CENĚ JSOU ZAPOČÍTÁNY LAHVIČKY S ESENCÍ EMBO RUDÁ A BACHOVÝCH ESENCÍ, KTERÉ DOSTANETE NA UŽÍVÁNÍ DOMŮ.

PLATBA NA MÍSTĚ V DEN KONÁNÍ SEMINÁŘE.

S SEBOU: POHODLNÉ OBLEČENÍ, PŘEZŮVKY.

PŘIHLÁŠKY ZASÍLEJTE NA EMAIL: IVANA.IAITNEROVA@SEZNAM.CZ