Kineziologie – systém One Brain

Člověk za svůj život převezme asi 6000 přesvědčení, z nichž 90% je destrukčních (neumím, nevím, musím, to nezvládnu, jsem ošklivá, tlustá, nikdy nebudu bohatý, to nejde, to nedokážu, co tomu řeknou ostatní, jak budu vypadat…).

Negativní zážitky, které jsme nezpracovali mohou způsobit zablokování energetického proudění na mozkové úrovni a následně i příslušné části těla. Výsledkem je celá řada duševních a fyzických potíží – například: alergie, bolesti hlavy, zad, obezita, hyperaktivita, závislost, různé druhy strachů a fobií, poruchy učení, psychosomatické potíže, deprese, atd. Naše bloky ovlivňují také vztahy s ostatními lidmi, mohou vyvolávat pocity viny, nerozhodnost, neschopnost prosadit se nebo opustit vztahy, které nás ničí, případně se už vyčerpaly. Stojíme na místě, přestože víme, že je třeba jít svou vlastní cestou. S pomocí metody One Brain můžeme najít příčiny těchto blokád v minulosti a vhodnou korekcí tyto blokády odstranit.

V systému One Brain používáme svalový test. Mozku – našemu biologickému počítači, můžeme zadat jakoukoli otázku a odpověď ANO/NE dostaneme v podobě změny svalového napětí. To nám umožní, abychom se dopracovali k potřebným informacím a technice, prostřednictvím níž můžeme blokádu účinně odstranit. Samotná korekce se skládá z jednoduchých pohybů a dotyků, případně světelného působení, časově zcela nenáročných. Jsou natolik prosté, až je pro člověka, zvyklého na složité lékařské přístroje neuvěřitelné, jaký výsledek můžeme dosáhnout tak nepatrným zásahem.

Kineziologické odblokování trvá 60-90 minut podle potřeb klienta.