KONKRÉTNÍ INFORMACE A RADY, JAK ŘEŠIT MOMENTÁLNÍ SITUACE A POTÍŽE

Rozhodla jsem se zveřejnit několi rad a postřehů k tomu, co se děje a jak, konkrétně a prakticky tyto situace řešit. Současná doba přináší mnoho výzev ve všech oblastech našich životů, v partnertví, profesně, zdravotně a především psychicky.
Pod tlakem okolností se nám všem vyplavují z nevědomí hluboko uložená zranění, blokády a nezdravé systémy přesvědčení. Zavalují nás emoce, každého jiné a často nevíme, jak si s těmito stavy poradit.
Snažíme se s těmito pocity bojovat, potlačit je, zbavit se jich, ale málokdy se nám to podaří natolik, abychom se dlouhodobě uklidnili.

Co je ještě horší, tyto potíže už mají i děti, psychiatrické ambulance jsou přeplněné a rodiče propadají do stále větší bezmoci a hledají cestu ven.

Konkrétní doproručení, jak postupovat:
V prvé řadě si dovolte pocítit svoje emoce, strach, vina, smutek, beznaděj, bezmoc, vztek a uvědomte si, že se opravdu necítíte dobře.
Přiznejte si, že situaci nezvládáte sami a rozhodněte se vyhledat pomoc. Emoce, které v současnosti vystupují každému z nás mají často kořeny v hluboké minulosti, v dětství, prenatálním období, v porodu nebo se jedná o generační zranění z rodu. 
Jedna z cest je rozhodnout se absolvovat terapii a tyto situace, zasunuté v nevědomí, vytáhnout na světlo, tzn. podívat se co se vlastně v minulosti stalo a prožít znovu starou bolest a zranění. To vše pod vedením zkušeného terapeuta, který vám dá podporu a péči, abyste si dovolilli s důvěrou projít tímto procesem. Nebývá to příjemné a vyžaduje to od vás odvahu a sílu.


POŽÁDAT O POMOC A JÍT NA TERAPII NENÍ ROZHODNĚ PROJEVEM SLABOSTI, ALE NAOPAK SÍLY.


Odměnou je pak získání většího vnitřního klidu, jasné uvědomění si sama sebe a toho jak  řešit nastalé situace, odvaha ke konkrétním činům. Nenecháte se už nikým a ničím manipulovat a dokážete si přesně uvědomit, co chcete vy a stát si za sebou.

Co se týká problémů u dětí, které se v poslední době velmi zvětšují, vidím to i v poradně, denně.


Děti jsou barometrom toho, co se děje v rodině a co prožíváte. Spojení rodič – dítě, funguje jako spojené nádoby, co vy vytěsníte, dítě začne prožívat a ukazovat. V poradně, pokud pracuji s dětmi, vždycky vyžaduji, aby terapii podstoupila i matka, tam je tento přenos nejsilnějsí.


Tudíž, pokud chcete pomoci dětem, pomozte nedříve sami sobě a uzdravte svoje zranění. To platí především pro ženy, protože my ženy jsme léčitelky rodiny a zodpovídáme za její zdraví a harmonické prostředí. Pokud není žena, matka, v pořádku psychicky, není v pohodě ani její dítě a rodina.

Doporučené terapie, které jsem sama vyzkoušela a mohou vám efektivně pomoci:
KINEZIOLOGIE – dobrý kineziolog vám pomůže vyléčit vaše potíže a je jedno jestli řešíte nepříjemné emoční stavy, vztahové problémy, existenční potíže nebo cokoli jiného. Tato metoda pracuje s příčinou a buněčnou pamětí, kde jsou uloženy všechny vaše zážitky od početí, těhotenství, porodu až do přítomnosti. Pokud je v rodové linii nějaké zranění, dostaneme se k němu také. Kineziologie využívá svalový test k určení příčiny a následně toho jak blokádu vyléčit.


BACHOVY ESENCE – na internetu je několi eshopů s bachovými esencemi, lze je objednat tam nebo koupit v lékárně. Bachovy esence pracují s různým negativními emočními stavy, které můžeme prožívat a dokážou velmi dobře pomoci.Doporučuji najít si terapeuta, který  s nimi pracuje a nechat si namíchat kombinaci, která je vhodná přímo pro vás a bude řešit konkrétní stav.


AURA SOMA TERAPIE – tato terapie pracuje s barevnými lahvičkami, které si klient vybírá při konzultaci. Vybranou lahvička pak používá doma, natírá si tímto roztokem konkrétní doporučená  místa na těle a tím se  čistí a odcházejí stará zranění a blokády.


ARARETAMA ESENCE – silné esence vytvářené Sandrou Epstein v deštném pralese. Tento ekosystém je přirozeně v rovnováze a esence vám také pomohou vyléčit různá zranění a dostat se zpátky do síly a rovnováhy.


VOICE DIALOGUE – zaměřuje se na navázání vztahu s našimi vnitřnímí osobnostmi, které se v nás postupem času vytvořily a v současné době mohou vyolávat různé nepříjemné stavy, omezovat nás nebo sabotovat naše životní kroky a rozhodnutí. Tím, že s nimi vědomě navážeme vztah, vytáhneme je do vědomí a dáme jim to s správné místo v našem duševním systému, získáme zpátky svoji sílu a celistvost.
Tohle jsou terapie které se mně samotné osvědčily a používám je pro sebe i svoje klienty. Samozřejme je mnoho jiných léčebných systémů a každý si dnes může najít přesně to, co vyhovuje jeho potřebám.


Moje hlavní doporučení je UŽ NIC NEODKLÁDEJTE A ZAČNĚTE TO RADIKÁLNĚ ŘEŠIT A LÉČIT. Pravdou je, že zranění se samo nevyléčí a vy se jen cyklíte v nějakém tématu, které s pomocí teapie rozlousknete někdy i během jednoho sezení.


TAK DO TOHO A HODNĚ ŠTĚSTÍ A ODVAHY, VŠICHNI JI BUDEME POTŘEBOVAT.

Kdy a proč se objednat na kineziologické odblokování?

– Zaplavují vás různé emoce, strach, vina, hněv, bezmoc, nerozhodnost, nízká sebedůvěra a sebevědomí atd. Přestože rozumově víte, že není důvod se takto cítit, emoce si ve vás dělají co chtějí a nemáte je pod kontrolou. Vůlí je nelze ovládnout.

– Jste na životní křižovatce, nevíte jak se rozhodnout.

– V případě, že jste už rozhodnutí učinili, nedokážete se odhodlat k činu a změnu realizovat.

– Víte, že vaše vztahy už delší dobu nefungují, necítíte se v nich naplněni a spokojeni, jen tak přežíváte. Toužíte po změně, ale oddalujete řešení a točíte se v kruhu. Zastavuje vás strach z budoucnosti, pocity viny, lítost, obava, že zůstanete sami, strach, že to sami nezvládnete atd.

Tohle jsou jen některé z důvodů, kdy je vhodné vyhledat terapeuta a objednat se na odblokování.

Kineziologické odblokování vám pomůže najít příčinu těchto potíží, odstraní je a vrátí vám zpět ztracenou sebedůvěru, sílu, sebehodnotu a především získáte větší vnitřní klid. Začnete si věřit a znovu naplno žít.

Častým dotazem je, kolik sezení je potřeba absolvovat.
Podle mých zkušeností doporučuji alespoň 4 konzultace, které vám pomohou pročistit to, co je v současnosti aktuální. Po každém odblokování ucítíte změnu k lepšímu a do dalšího sezení se ukáže další téma, se kterým je potřeba pracovat.

Většina mých klientů absolvuje okolo 6 konzultací pravidelně jednou za 3 týdny a pokud se za nějakou dobu objeví nějaké další téma, objednávají se na jedno až dvě sezení. Někteří klienti chodí na terapii dlouhodobě, pravidelně jednou do měsíce, aby si v sobě uklidili a zbavili se stresu, který se nahromadil. Je to velmi individální a je na každém pro jakou variantu se rozhodne.

PENÍZE, KTERÉ INVESTUJETE DO PRÁCE NA SOBĚ NEJSOU ZTRACENÉ, ALE MNOHONÁSOBNĚ SE VÁM VRÁTÍ.