Kdy a proč se objednat na kineziologické odblokování?

– Zaplavují vás různé emoce, strach, vina, hněv, bezmoc, nerozhodnost, nízká sebedůvěra a sebevědomí atd. Přestože rozumově víte, že není důvod se takto cítit, emoce si ve vás dělají co chtějí a nemáte je pod kontrolou. Vůlí je nelze ovládnout.

– Jste na životní křižovatce, nevíte jak se rozhodnout.

– V případě, že jste už rozhodnutí učinili, nedokážete se odhodlat k činu a změnu realizovat.

– Víte, že vaše vztahy už delší dobu nefungují, necítíte se v nich naplněni a spokojeni, jen tak přežíváte. Toužíte po změně, ale oddalujete řešení a točíte se v kruhu. Zastavuje vás strach z budoucnosti, pocity viny, lítost, obava, že zůstanete sami, strach, že to sami nezvládnete atd.

Tohle jsou jen některé z důvodů, kdy je vhodné vyhledat terapeuta a objednat se na odblokování.

Kineziologické odblokování vám pomůže najít příčinu těchto potíží, odstraní je a vrátí vám zpět ztracenou sebedůvěru, sílu, sebehodnotu a především získáte větší vnitřní klid. Začnete si věřit a znovu naplno žít.

Častým dotazem je, kolik sezení je potřeba absolvovat.
Podle mých zkušeností doporučuji alespoň 4 konzultace, které vám pomohou pročistit to, co je v současnosti aktuální. Po každém odblokování ucítíte změnu k lepšímu a do dalšího sezení se ukáže další téma, se kterým je potřeba pracovat.

Většina mých klientů absolvuje okolo 6 konzultací pravidelně jednou za 3 týdny a pokud se za nějakou dobu objeví nějaké další téma, objednávají se na jedno až dvě sezení. Někteří klienti chodí na terapii dlouhodobě, pravidelně jednou do měsíce, aby si v sobě uklidili a zbavili se stresu, který se nahromadil. Je to velmi individální a je na každém pro jakou variantu se rozhodne.

PENÍZE, KTERÉ INVESTUJETE DO PRÁCE NA SOBĚ NEJSOU ZTRACENÉ, ALE MNOHONÁSOBNĚ SE VÁM VRÁTÍ.