NAJDI SVŮJ POTENCIÁL A UDĚLEJ ŽIVOTNÍ ZMĚNU

Nový program pro individuální práci s klienty, popřípadě pro skupiny 3-4 osob. 

Tento záměr vznikl v souvislosti s tím, že mi v poslední době přichází stále více klientů, kteří mají pocit, že se v životě ztratili, zacyklili nebo se cítí  nespokojení. Ačkoliv mají práci, která jim přináší peníze, nejsou spokojení, přežívají ve vztahu, který nějak funguje, ale něco tomu chybí, bydlí v místě kde se necítí šťastni, ale neví jak to změnit atd. 

Necítí se vnitřně naplněni i když podle okolí je vlastně všechno v pořádku, něco jim schází a nedává jim to klid. 

V současné době je to pro mnohé z nás velká výzva. Jsme vedeni k tomu, abychom objevili a realizovali svoje potenciály a to i za cenu opravdu velkých životních změn. Už není nač čekat! 

Proto jsem se rozhodla nabídnout vám, kteří hledáte a potřebujete pomoc, tento program a také podporu. Ráda budu vaším průvodcem na této cestě. 

Celý program sestává ze 7 konzultací, vždy jednou za 3 týdny.  Odblokujeme systémy přesvědčení, zranění a zákazy z vašeho dětství a dospělosti, které vám brání uvědomit si kudy se chcete v životě vydat a odpojují vás od vaší vnitřní moudrosti. 

Během tohoto procesu si jasně uvědomíte, po čem toužíte, jaké máte udělat změny a co je nejdůležitější, najdete sílu tyto změny opravdu zrealizovat ve svém životě. 

Při této práci využijeme, kromě kineziologických odblokování, také bachovy esence a esence Araretama – Mistři úspěchu / Talent, Vášeň, Směr/, které vždy dostanete k užívání domů. Tyto esence celý proces velmi silně podporují a urychlují. 

Cena jednotlivých konzultací je 2200 Kč, celková cena: 15 400 Kč. V ceně jsou započítány lahvičky s esencemi, které dostanete k užívání domů. 

Platba v hotovosti vždy po konzultaci. 

Více k esencím najdete zde